HIPS Extrafill 1,75 mm Signal Red 750 g Fillamentum

 
  • 1 z 2
 

HIPS 3D tisková podpůrná struna
Červená  1,75 mm
750g, 328m

Dostupnost Objednáno
Cena 553,72 Kč bez DPH
670 Kč / ks    
Kód produktu FILLHIPS175186
Značka Fillamentum
Webová stránka značky fillamentum.com
Kategorie FILAMENTY
Záruka 2 roky
 hotend Tryska pro dosažení nejlepší kvality tisku se doporučuje:min. 0,5 mm
 Extrudér:  245-250°C
 Podložka: 90-100°C

HIPS 3D tisková podpůrná struna 

High Impact Polystyrene nebo HIPS je perfektní materiál pro prototypování nebo funkční objekty. Proto nyní nabízíme čtyři nové barvy, které dávají šanci, aby byl funkční objekt také esteticky příjemný nebo praktický barevným značením.

Díky čisté povrchové úpravě je HIPS ideální pro tisk podpůrných dílů. Tyto tištěné části jsou rozpustné v Lemonesolu, což je speciální kapalina, která neovlivňuje kvalitu předmětu PLA nebo ABS.

Nabízí vynikající mechanické vlastnosti , jako je pevnost, odolnost proti nárazu, houževnatost a tepelná odolnost. Toto vlákno je odolné vůči vlhkosti a vodě, a proto je ideální pro dlouhodobý kontakt s horkou vodou.

HIPS má navíc skvělé vlastnosti dielektrické síly a měrného odporu , což znamená, že jej lze použít při výrobě elektrických a elektronických zařízení. Je také certifikován pro styk s potravinami, což je ideální pro potravinářský a obalový průmysl.

Během procesu tisku vlákna HIPS se do atmosféry uvolňuje malé množství styrenu.

 

  • Délka vláken (1,75 mm, 750 g) je 328 m
  • Délka vláken (2,85 mm, 750 g) je 120 m

 
 

 TIPmceclip1-1

HIPS
  
 
Skladujte v suchu a chraňte před vlhkostí.
Hmotnost 0.75 kg
Barva (?) červená
Materiál (?) Hips, Podpůrné materiály
Průměr Filamentů (?) 1,75
Hmotnost 0,75 kg
Hmotnost 750 g
celková hmotnost: 750 g vlákna (+ 230 g cívky)
rozměr: 200x52x55mm
Tolerance/průměr: +/- 0,05 mm
Extrudér: 230-250°C
Podložka: 90-105°C
Délka vlákna : (1,75 mm, 750 g) je 328 m
RAL RAL 3001

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

FILLAMENTUM 

                        

Webová stránka značky: Fillamentum

 

Fillamentum je značka kvalitních vláken pro 3D tisk, které vyvíjí a vyrábí firma Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. Tato společnost se nachází se v jihovýchodní části České republiky ve městě Hulín, kde funguje už od roku 2011.

Vývoj této české značky s celosvětovým ohlasem zajišťují odborníci z oboru plastikárenství s více než 15 lety zkušeností. Zaměřují se na záruku kvality a přináší nové trendy a materiály.

V jejich nabídce naleznete:

Více než 40 odstínů nejprodávanějšího materiálu, čímž je PLA. Premium PLA přináší slavné odstíny Vertigo Grey a Vertigo Galaxy. Pro pozornost je nutné také zmínit materiál Crystal Clear PLA, který se vyznačuje pro PLA neobvykle vysokou průsvitností.

Fillamentum nabízí také 18 barev vysoce kvalitního ABS a 4 odstíny filamentu WOOD s dřevěným vzhledem, který je obohacen o reálné dřevěné piliny.

Pro náročnější zákazníky jsou v nabídce také technické materiály jako nylon, pružný materiál Flexfill (o dvou stupních tvrdosti - Shore 98A a měkčí 92A) nebo filament ASA, který je vhodný pro venkovní tisk. Ten je nabízen v 8 barvách.

Ohlasy od veřejnosti přichází také na technický materiál CPE, který je novým trendem v 3D tisku. Oproti PETG je velmi odolný a přitom se velmi dobře tiskne. Materiál CPE je dodáván firmou Fillamentum v 10 barvách. 

Jejich specialisté vyvíjí velké úsilí, aby mohli na trh přinášet nové materiály a aby tak uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky nejen v hobby odvětví, ale i v průmyslovém prostředí.

 Fillamentum, je záruka kvality, na kterou se můžete spolehnout!
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.